Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Barkowie

Tutaj powinien być opis

Dzień Bezpiecznego Internetu

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku. Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.

Organizatorem DBI w Polsce od 2005 roku jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange a partnerami firmy Facebook Polska, Google Polska, Samsung i Librus.

W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypada na wtorek 9 lutego, ale obchody będą trwały przez cały luty i marzec.

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2021 zapraszam do wzięcia udziału w konkursie szkolnym na napisanie najciekawszego SCENARIUSZA ZAJĘĆ dla klas IV-VIII z wykorzystaniem opracowanej przez siebie GRY DYDAKTYCZNEJ dotyczącej bezpieczeństwa w Internecie.
Termin realizacji pracy to 28 luty 2021. 
Pracę konkursową można wykonać indywidualnie lub w dwie osoby. Zwycięzcy oprócz nagrody rzeczowej:) przeprowadzą zajęcia według swojego pomysłu w wybranej przez siebie klasie. Gra dydaktyczna - dowolna forma.

Prace konkursowe przekazujemy pani Bożenie Szymanowicz
Życzymy dobrej zabawy:)