Tutaj powinien być opis

Dzień Edukacji Narodowej

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. ❤️💐
Jak co roku o tej porze świętujemy „Dzień Nauczyciela”. Były Nagrody Dyrektora, oficjalne wręczenie legitymacji szkolnych pierwszoklasistom, występy artystyczne przygotowane przez kółko teatralne pod przewodnictwem Pani Katarzyny Leśniewskiej-Żakowskiej, występy klasy III oraz druga już edycja nagród Korczaki 2019 przyznawanych nauczycielom przez uczniów w sześciu kategoriach: najlepszy organizator, mistrz humoru, nauczyciel najbardziej cierpliwy, nauczyciel najbardziej pomysłowy, nauczyciel super sprawiedliwy, nasza Pani jest najlepsza (dla klas I-III) oraz najlepszy z najlepszych. Nowością w naszej szkole była Familiada Belferska, w której wzięli udział nauczyciele. Drużyna Dzikich Kotów i Komandosów odpowiadała na pytania dotyczące szkolnego życia uczniów.
Nie zabrakło emocji i nerwów rozładowywanych przez prowadzącego Karola Strasburgera czyli Zuzannę Niezgódkę. Nad całością czuwała pani Katarzyna Leśniewska- Żakowska - Najlepszy organizator (Korczaki 2019), a pomagali jej w tym uczniowie klas VI.

Dziękujemy Radzie Rodziców naszej szkoły za wspaniałe życzenia oraz kosz słodkości.