Tutaj powinien być opis

Akcja „Wyślij kartkę do powstańca”

Znów napisaliśmy do Powstańców!
We wrześniu uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Wyślij kartkę do powstańca” w ramach kampanii „BohaterON-włącz historię!”. Jej celem jest upamiętnienie uczestników powstania warszawskiego poprzez wysyłanie im własnoręcznie przygotowanych kartek.
Każda z laurek wykonanych przez naszych uczniów miała bardzo osobisty charakter. Kartki obfitowały w piękne życzenia oraz słowa wdzięczności dla poświęcenia uczestników powstania- kiedyś młodych żołnierzy, dzieci- dziś starszych i często osamotnionych ludzi.
Powstańcy bezsprzecznie zasłużyli na nasza wdzięczność, pamięć i szacunek a akcja BohaterON pozwala na wyrażenie tego w symboliczny sposób.

Martyna Zalewska - Rybka