Tutaj powinien być opis

Międzynarodowy Dzień Kropki w naszej szkole.

Międzynarodowy Dzień Kropki, który przypada na 15.09.2019r. obchodziliśmy w naszej szkole 13.09.2019r. W tym celu uczennice z kl.VIa Dominika Procyszyn i Zuzia Niezgódka przygotowały bardzo ciekawe propozycje przebiegu tego święta. Był test czujności o kropce, były ciekawostki-pytania dotyczące kropki, uczniowie stworzyli "klasowe drzewko talentów " z kropek. Dodatkowo żacy "rzucili" nauczycielowi j.polskiego wyzwanie, by pozwolił okleić się kroplami i w takim "stroju" wytrwał do końca lekcji. Oprócz tych działań także i na matematyce wykorzystywano kreatywność związaną z kształtem kropki. Pan Pawłowski wraz z kl.Vb "zastosował" kropkę w tabliczce mnożenia i przy rysowaniu różnych figur. Zrobiliśmy jeszcze wspólne zdjęcie uczniów w kształcie kropki. Zabawa była wyśmienita. W przyszłym roku z pewnością podejmiemy działania, by kolejny raz uczcić to święto.

Organizatorzy:

Katarzyna Leśniewska-Żakowska

Mariusz Pawłowski