Klasa

7b

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BARKOWIE

Zdjęcie wychowawcy Bożena Szymanowicz

Wychowawca: Bożena Szymanowicz

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 język niemiecki Barbara Robińska
08:40 - 09:25 plastyka Wiktor Petruś
09:35 - 10:20 fizyka Katarzyna Florek
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska
11:35 - 12:20 język angielski Marta Jurecka
12:30 - 13:15 matematyka Bożena Szymanowicz
13:25 - 14:10 religia Mariusz Grzesiowski
14:20 - 15:05 biologia Katarzyna Florek
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 język niemiecki Barbara Robińska
08:40 - 09:25 język angielski Marta Jurecka
09:35 - 10:20 matematyka Bożena Szymanowicz
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska
11:35 - 12:20 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska
12:30 - 13:15 chemia Bożena Szymanowicz
13:25 - 14:10 chemia Bożena Szymanowicz
14:20 - 15:05 godzina do dyspozycji dyrektora Bożena Szymanowicz
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska
08:40 - 09:25 biologia Katarzyna Florek
09:35 - 10:20 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska
10:40 - 11:25 fizyka Katarzyna Florek
11:35 - 12:20 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska
12:30 - 13:15 informatyka Bożena Szymanowicz
13:25 - 14:10 religia Mariusz Grzesiowski
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 geografia Mariusz Pawłowski
08:40 - 09:25 język angielski Marta Jurecka
09:35 - 10:20 matematyka Bożena Szymanowicz
10:40 - 11:25 muzyka Patrycja Augustyniak-Seredyńska
11:35 - 12:20 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska
12:30 - 13:15 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska
13:25 - 14:10 historia Martyna Zalewska-Rybka
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 matematyka Bożena Szymanowicz
08:40 - 09:25 historia Martyna Zalewska-Rybka
09:35 - 10:20 geografia Mariusz Pawłowski
10:40 - 11:25 godzina wychowawcza Bożena Szymanowicz
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska
12:30 - 13:15 wdż Małgorzata Nowak