Klasa

6a

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BARKOWIE

Zdjęcie wychowawcy Wiktor Petruś

Wychowawca: Wiktor Petruś

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 matematyka Bożena Szymanowicz VIA
07:45 - 08:30 język polski Magdalena Matusiak VIB
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIA
08:40 - 09:25 język polski Magdalena Matusiak VIB
09:35 - 10:20 religia Mariusz Grzesiowski
10:40 - 11:25 język angielski Marta Jurecka VIA
10:40 - 11:25 informatyka Bożena Szymanowicz VIB
11:35 - 12:20 informatyka Bożena Szymanowicz VIA
11:35 - 12:20 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIB
12:30 - 13:15 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska VIA
12:30 - 13:15 język angielski Marta Jurecka VIB
13:25 - 14:10 wdż Małgorzata Nowak
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska VIA
07:45 - 08:30 język polski Magdalena Matusiak VIB
08:40 - 09:25 matematyka Bożena Szymanowicz VIA
08:40 - 09:25 matematyka Mariusz Pawłowski VIB
09:35 - 10:20 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIA
09:35 - 10:20 język angielski Marta Jurecka VIB
10:40 - 11:25 historia Martyna Zalewska-Rybka
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 godzina wychowawcza Wiktor Petruś
08:40 - 09:25 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska VIA
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIB
09:35 - 10:20 biologia Katarzyna Florek
10:40 - 11:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIA
10:40 - 11:25 język angielski Marta Jurecka VIB
11:35 - 12:20 plastyka Wiktor Petruś
12:30 - 13:15 język angielski Marta Jurecka VIA
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIB
13:25 - 14:10 zajęcia wyrównawcze Magdalena Matusiak
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska VIA
07:45 - 08:30 język polski Magdalena Matusiak VIB
08:40 - 09:25 język polski Katarzyna Leśniewska-Żakowska VIA
08:40 - 09:25 język polski Magdalena Matusiak VIB
09:35 - 10:20 technika Wiktor Petruś
10:40 - 11:25 matematyka Bożena Szymanowicz VIA
10:40 - 11:25 matematyka Mariusz Pawłowski VIB
12:30 - 13:15 godzina do dyspozycji dyrektora Bożena Szymanowicz
13:25 - 14:10 język angielski Marta Jurecka VIA
13:25 - 14:10 matematyka Mariusz Pawłowski VIB
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
07:45 - 08:30 religia Mariusz Grzesiowski
08:40 - 09:25 matematyka Bożena Szymanowicz VIA
08:40 - 09:25 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIB
09:40 - 10:25 historia Martyna Zalewska-Rybka
10:40 - 11:25 muzyka Wiktor Petruś
11:35 - 12:20 geografia Mariusz Pawłowski
12:30 - 13:15 wychowanie fizyczne Patrycja Augustyniak-Seredyńska VIA
12:30 - 13:15 matematyka Mariusz Pawłowski VIB