SP Barkowo - ROZKŁAD JAZDY 2020/2021

 * ten znak oznacza, że odjazd dla miejscowości natomiast Białawy, Białawy Wielkie, Lubiel i Turzany 2 razy w tygodniu jest po 7 lekcjach a 3 razy w tygodniu po 8 lekcjach.              

Sprawę prowadzi: Agnieszka Ryznar tel.:713853050 wew. 11 mail:oswiata@zmigrod.com.pl

 

Zmiany od 16.09.2020

06:40 – Barkówko
06:45 – Barkowo
06:50 – Białawy
07:00 – Czaple
07:05 – Lubiel
07:10 – Białawy Wielkie (przystanek na drodze wylotowej do Lubiela)
07:12 – Czaplice
07:20 – Turzany
07:30 – Szydłów
07:37 – Wierzbina
07:42 - Barkowo
Łapczyce- Bychowo- Karnice - Kędzie
06:50 – Łapczyce
07:00 – Barkowo
07:10 – Bychowo
07:12 – Karnice
07:22 – Kędzie
07:30 – SP Barkowo


SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W BARKOWIE 2020/2021

Autobus Przywóz Rozwóz po 5 lekcjach Rozwóz po 6 lekcjach Rozwóz po 7 lekcjach

Rozwóz po 8 lekcjach –

3 razy w tygodniu *

 

Autobus Nr 1

06:40 – Barkówko

06:45 – Barkowo

06:50 – Białawy

07:00 – Czaple

07:05 – Lubiel

07:10 – Białawy Wielkie

(przystanek na drodze

wylotowej do Lubiela)

07:15 – Wierzbina

07:20 – Czaplice

07:25 – Turzany

07:33 – Szydłów

07:37 – Barkowo 

12:25 – Barkowo

12:27 – Barkówko

12:33 – Łapczyce

12:40 – Bychowo

12:42 – Karnice

12:48 – Kędzie 

13:15 – Barkowo

13:20 – Szydłów

13:29 – Białawy Wielkie

13:34 – Białawy

13:39 – Lubiel

13:44 – Czaplewo 

14:15 – Barkowo

14:20 – Wierzbina

14:25 – Białawy Wielkie*

14:30 – Lubiel*

14:35 – Białawy*

14:45 – Turzany *

14:55 – Barkowo

14:57 – Barkówko

15:02 – Łapczyce

15:08 – Bychowo

15:10 – Karnice

15:17 – Kędzie

15:20 – Barkowo

15:22 – Barkówko

15:27 – Łapczyce

15:33 – Bychowo

15:43 – Kędzie 

 

Autobus Nr 2

 

07:05 – Bychowo

07:07 – Karnice

07:13 – Łapczyce

07:20 – SP Barkowo

07:26 – Kędzie

07:32 – SP Barkowo 
 ----------- ------------ --------- ------------