Tutaj powinien być opis

Poranne kursy autobusów

Przekazujemy informację od przewoźnika dotyczącą porannych przywozów uczniów do szkoły:

 

 

Autobus nr 1:

6:40 Łapczyce
6:45 Barkówko
6:50 Barkowo
6:55 Szydłów
7:05 Staszowice
7:10 Turzany
7:15 Czaplice
7:25 Białawy
7:32 Lubiel
7:35 Czaplewo
7:38 Białawy Wielkie
7:41 Wierzbina
7:45 Barkowo


Autobus nr 2 Bychowo-Barkowo bez zmian.


Podane godziny w pierwszym tygodniu mogą ulegać nieznacznym zmianom.