ROK SZKOLNY 2018/2019::Przekaż 1% podatku dla szkoły

Aktualności

24 stycznia 2019 11:24 | Aktualności

Dzień Babci i Dziadka

                                          

 

 

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach Babcie i Dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości i szacunku.

Dnia 22.01. 2019r. o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku miejscem uroczystości była świetlica wiejska w Barkowie. Zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano poczęstunek oraz program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków z PP i OP oraz kl. I i II. Dzieci  zaprezentowały wspaniałe wiersze i piosenki oraz pokazy taneczne, co było oklaskiwane gromkimi brawami.

W drugiej części uroczystości Babcie i Dziadkowie zostali obdarowani laurkami, prezencikami, kwiatami oraz słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców przedszkolaków i uczniów kl. I i II.

Frekwencja była bardzo wysoka. Przybyło ponad 130 osób. Dziękujemy im za to. Gorące słowa podziękowania należą się również rodzicom za okazaną pomoc w przygotowaniu imprezy.

 

Małgorzata Nowak  

Przeczytano: 203 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: