ROK SZKOLNY 2018/2019::Przekaż 1% podatku dla szkoły

Aktualności

29 listopada 2018 10:18 | Aktualności

Nowa część szkoły oficjalnie otwarta...
22 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie odbyło się uroczyste otwarcie nowej części szkoły, powstałej z zaadaptowanego strychu, które połączone było z przyjęciem do grona uczniów 13 pierwszoklasistów.

Po uroczystości pasowania zaproszeni goście: Burmistrz Gminy Żmigród Pan Robert Lewandowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Jan Czyżowicz, Kierownik Referatu Oświaty Pani Małgorzata Kosińska, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Niezgódka, ksiądz proboszcz Mariusz Grzesiowski oraz  dyrektor szkoły Lilla Maciocha i przedstawicielami wszystkich klas naszej szkoły udali się na uroczyste otwarcie, gdzie znajduje się nowoczesna sala cyfrowa, klasa matematyczno-przyrodnicza, gabinet pedagoga i logopedy oraz mała siłownia, a także zaplecza socjalne. Ksiądz proboszcz poświecił nowe sale i podarował szkole krzyże, aby zostały zawieszone w nowych salach.
W prezencie od Pana Burmistrza otrzymaliśmy pilot laserowy do obsługi sprzętu w nowej pracowni. Pierwszoklasiści jako pierwsi uczniowie zasiedli
w ławkach nowo otwartej sali komputerowej. 
Po oficjalnych uroczystościach wszyscy udali się na wspaniały słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice uczniów klasy pierwszej.

 

Przeczytano: 209 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: